Tanıtım

Scan3D Ltd: Büyük Ölçekli 3D Lazer Tarama ve Modelleme

Scan3D Ltd, Kimyasal ve İşleme, Hava-Uzay, Yollar ve Semiconductors Industries için büyük ölçekli projelerde engin tecrübesi ile yüksek detaylı 3D Lazer Tarama ve “yapılan” modelleme hizmetleri vermektedir.

Lazer tarama hizmetleri, dijital dokümantasyon, iki boyutlu (2D) çizimler, üç boyutlu (3D) modeller, sayısal analiz ve model üzerinde simülasyon hizmetleri sağlamaktadır.

Teknik kabiliyetimiz, dijital dokümantasyon, hassas geometrik ölçüm, üç boyutlu (3D) modelleme vb. alanlardaki uzmanlığımıza dayanmaktadır.

Dünya çapında faaliyet gösteren BIM sağlar. 3D Lazer Taramasının, mürekkepten CAD çizimine gelişmesinden beri İnşaat Mühendisliği Tasarım pazarındaki en önemli teknolojik yenilik olduğuna inanıyoruz.
Kısaca, 3D Lazer Tarama Teknolojisi, her noktanın bir XYZ değeri ve RGB rengi olan bir “nokta bulutu” biçiminde incelenen alanın (işleme tesisi, bina, manzara vb.) Dijital bir temsilini üretir.
Bu nokta bulutu, “yerinde” tasarım, 3D BIM’in belge haline getirilmesi, çakışma simülasyonları analizi vb. Için referans olarak kullanılır.

 

Tarafımızca gerçekleştirilen projelerin bazılarına bağlantılar:

View Point clouds Çevrimiçi Yazılım yükleme için  (LMB döndürmek, RMB hareket, tekerlek zoom) fare ile hareket. Sağ alt menüden ölçümleri gerçekleştirin.

Digital documentation – Process Engineering Projects

3D BIM As Made drawing from Laser Scanning Survey

Chemical Plant: Digital documentation and BIM as Made – Gallery

Sharing Survey Data on line

Digital Documentation – Suzan Dalal, Tel Aviv

Façade as made 3D Model (Revit): Old City Hall, Tel Aviv

Wall Deformation analysis and 3D modeling

 

Gabriel Nistor – CEO

Scan3D Ltd

www.scan3d.co.il (Türkçe dil mevcut)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.